Войтікова Ольга Сергіївна

Навчалася в: 

1. Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара, спеціальність «Психологія», класифікація: « Магістр  психології, психолог»

2. Дніпродзержинському державному музичному училищі, спеціальність «Музичне мистецтво», кваліфікація: викладач, учитель музики, артист хору, диригент хору.

Працювала в: 

1. Дніпродзержинський ДНЗ №3 «Планета дитинства», музичний керівник

2. Дніпродзержинський ДНЗ №29 «Світлячок», вихователь

3. Центр гармонічного розвитку «SPECTRUM-S», психолог. 

4. Центр розвитку дітей з особливими потребами «Вірю в тебе», практичний психолог.
5. Інклюзивно-ресурсний центр №9 з березня 2020 р. на посаді практичного психолога.

Сертифікати: 

Посвідчення за проходження тренінгу «Базові навики консультування» від 26.03.2016, від Дніпропетровського обласного навчально – методичного центру практичної психології і соціальної роботи, тренер Знанецька І.В.

Посвідчення за проходження тренінгу «Індивідуальний стиль консультування» від 25.06.2016, від Дніпропетровського обласного навчально – методичного центру практичної психології і соціальної роботи, тренер Знанецька І.В.
 

Сертифікат про навчання за програмою - практикумом «Практика соціально - психологічного консультування. Організаційно – діяльнісний підхід», травень 2016, від соціально - психологічної служби ДНУ ім. О. Гончара, тренер Бабич Р.Ю.
 

Сертифікат за проходження навчання на майстер - класі «СДУГ. Психокорекційна робота з дітьми з гіперактивністю. Нейропсихологічний підхід» 04.02. 2018, від центру нейропедагогіки «BRAIN UP», нейропсихолог Катерина Стрій.
 

Сертифікат за проходження навчання на майстер - класі «Використання балансуючого обладнання в корекційній роботі з дітьми раннього віку та дітьми аутичного спектру розвитку» 04.03.2018, від центру нейропедагогіки «BRAIN UP», нейропсихолог Катерина Стрій.
 

Сертифікат за проходження навчання на майстер – класі «Розвиток уваги у дітей з розладом аутичного спектру» 16.12.2018, від центру нейропедагогіки «BRAIN UP», нейропсихолог Катерина Стрій.
 

Сертифікат за проходження навчання на майстер – класі «Використання балансуючого обладнання в корекційній роботі з дітьми підліткового віку та школярами» 06.05.2018. від центру нейропедагогіки «BRAIN UP», нейропсихолог Катерина Стрій.
 

Сертифікат за проходження тренінгу «Принципи використання захисних парадигм аутизму» 14.04.2018, від «Української асоціації корекційних педагогів»  та викладача - канд. пед. наук Базима Н.В.
 

Сертифікат за проходження тренінгу «Шляхи підвищення мовленевої активності у дітей із аутизмом» 17.02.2018, від «Української асоціації корекційних педагогів»  та викладача - канд. пед. наук Базима Н.В.
 

Сертиіфкат за проходження тренінгу «Арт – терапевтичний підхід у розвитку комунікативних можливостей дітей» 17.03. 2018, від «Української асоціації корекційних педагогів»  та викладача - канд. пед. наук Базима Н.В.

 Сертифікат за проходження тренінгу «Розвиток мовленевої активності  дітей з аутизмом» 03.03.2018, від «Української асоціації корекційних педагогів»  та викладача - канд. пед. наук Базима Н.В.
 

 Сертифікат за проходження тренінгу «Активізація комунікації дітей з аутизмом» 03.02.2018, від «Української асоціації корекційних педагогів»  та викладача - канд. пед. наук Базима Н.В.

Сертифікат за проходження тренінгу «Курс тьютерів» 15.07.2018, від співтовариства особливих сімей «Ми разом» та міжнародного консультанта по корекційній та інклюзивній педагогіці, педагогічного консультанта за направленням «special education» Марини  Крісов.
 

Сертифікат за проходження тематичного семінару «Психотерапія дитячих та підліткових неврозів» 12.07.2018. авторський курс лікаря психотерапевта, доктора психології в галузі психології Гіндак К.С.
 

Сертифікат за проходження навчання «Психолого – педагогічний супровід дітей  різновікових категорій (в тому числі дітей з особливими освітніми потребами) методами арт - терапії» 15.12.2019. Авторський курс Людмили Стреж.
 

Диплом провідного спікера «Арт- практик діти» м. Чернігів, 14.03.2020.

Життєве кредо: 
1.« Хто йде, той дійде!» («Дорогу осилит идущий»)
2. «Характер – це і є доля»
3. «Коли ти робиш щось для інших від душі, не очікуй подяки, хтось записує це в книгу долі та посилає щастя, про яке ти навіть не мріяв»

Практичний психолог