Перший україномовний мобільний застосунок для розвитку мовлення.

 

Мобільний застосунок розроблено у межах проєкту «Цифрова інклюзія» ТОВ «Хуавей Україна» за підтримки Міністерства освіти і науки України у співпраці з ГО «Здорове суспільство» та «ДивоГра» за участі VRGSoft. 

Мета проєкту – залучення всього суспільства у використання технологій для розвитку або відновлення мовлення, соціалізацію та реабілітацію дітей та дорослих із розладами аутистичного спектра, після інсульту або в інших ситуаціях протягом життя, коли вербальна комунікація неможлива. Мобільний застосунок можна завантажити на смартфони та планшети, а вебверсією можна користуватися на комп’ютерах. 

 

Особливості мобільного застосунку:

- багатофункціональність: розвиток мовлення та творчого мислення;

- популяризація культурної спадщини.

За словами менеджера зі зв’язків із громадськістю Хуавей Україна Аліни Севастюк, мобільний застосунок унікальний, бо поєднує розширення можливостей комунікації людей з їхнім творчим розвитком.

 

Завдяки творчим завданням різного рівня складності в розділі «Творчість» у мобільному додатку можна буде розвивати таланти людей будь-якого віку, поширювати приклади культурної спадщини в цифрову добу та поділитися своїм творчим результатом через месенджери та соціальні мережі. Свої роботи для створення різнокольорових композицій у петриківському та самчиківському стилі надала художниця Оксана Лупич. Також у колекції в розділі «Творчість» представлено трипільські орнаменти, які є символічним зв’язком поколінь творців у такі різні історичні та технологічні часи.

«Завдяки застосунку “Digital inclusion” культурна спадщина заговорила мовою, яка доступна не лише вузькому колу науковців і людям, що  можуть відвідати відповідні установи або пам’ятки», – зазначила Марія Моторжина.

 

Ініціатори презентації позиціонували мобільний застосунок Digital Inclusion як альтернативну і додаткову комунікацію, коли вербальна комунікація неможлива, зокрема у дітей з аутизмом та людей після інсульту і травм, а також для розвитку мовлення та творчого мислення.

 

Новини з: https://dimobi.org.ua/ua